Wydrukowano z www.zoje.pl

Logowanie

Rejestracja

Maszyny do szycia

Strefa Dystrybutora

Ta część serwisu przeznaczona jest wyłącznie dla Dystrybutorów.
Dołącz do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów marketingowych w branży.

W ramach wsparcia DYSTRYBUTORA oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, szkolenia z obsługi i serwisu maszyn i pomoc marketingową.


Chcąc uzyskać status Dystrybutora Zoje wypełnij formularz (aplikację).

Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z dołączeniem do programu Strefa Dystrybutora. Po przesłaniu formularza Opiekun Dystrybutora ZOJE, skontaktuje się z aplikantem w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Ceny produktów oraz możliwość zakupu dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników - uczestników programu Strefa Dystrybutora. Klientów indywidualnych prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi dystrybutorami. Na życzenie prześlemy adres najbliższego dystrybutora, skontaktuj się z nami: mail@zoje.pl .


Proces rejestracji jest całkowicie bezpłatny.

Wypełnij formularz:

Nazwa firmy * NIP *
Adres * Uwagi
Imię * Nazwisko *
Płeć *
E-mail * Telefon *

Akceptuję regulamin i politykę prywatności *

Regulamin" oraz wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w szczególności imienia, nazwiska, adresu, adresu poczty elektronicznej przez spółkę „Strima” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Swadzimiu, ul. Poznańska 54 (62 – 080) do celów związanych z założeniem konta klienta oraz realizacją zamówień, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, że wiem o moim prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych.">Zgadzam się na przetwarzane moich danych osobowych *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych

Wyślij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki dotyczącej plików cookies.