Wydrukowano z www.zoje.pl

Porównaj produkty

Logowanie

Rejestracja

Maszyny do szycia

Maszyny do stebnowania programowanych wzorów

Maszyna do stebnowania programowanych wzorów na bardzo dużych elementach z obrotową igielnicą i laserem do cięcia materiału

ZOJE ZJ-M8-S900H-SF-LK2-V2 SET

Maszyna do stebnowania programowanych wzorów na bardzo dużych elementach z obrotową igielnicą i laserem do cięcia materiału

Porównaj produkty

Opis:

ZJ-M8-S900H-SF-LK2-V2 SET to automatyczna maszyna do szycia programowalnych wzorów o dużym polu pracy z obrotową igielnicą 360 stopni. Idealne rozwiązanie dla tapicerów samochodowych lub firm, które pracują ze skórą. Świetnie sprawdzi się podczas wymagającego szycia, skomplikowanych wzorów zawierających łyki, krzywe i tym podobne.

ZJ-M8-S900H-SF-LK2-V2 SET to kompletna maszyna o polu pracy 130 x 90 cm, wyposażona w elektroniczny system z dużym czytelnym panelem LCD, który pozwoli stworzyć i obsługiwać setki wzorów szycia oraz nadawać im indywidualne parametry dostosowane do różnych materiałów. Obrotowa igielnica, jaką oferuje ten model, pozwala na utrzymanie idealnego ściegu przy szyciu wielokierunkowym.

Wyposażona w laser CO2 (130 W) o polu pracy 110 x 80 cm, umożliwiający cięcie i grawerowanie. Tuba laserowa jest zainstalowana obok głowicy maszyny - daje to możliwość wycięcia górnej warstwy materiału, cięcia materiału lub grawerowania. Odsysanie dymu od góry i od dołu stołu.

ZJ-M8-S900H-SF-LK2-V2 SET jest wyposażona w obcinanie nici i kontroler ściegu początkowego. Posiada rotacyjny chwytacz i duże szpulki 26 mm. Maksymalna długość ściegu to aż 12,7 mm. Czujnik zerwania nici automatycznie zatrzyma szycie w przypadku zerwania lub jej braku, a system pozwoli precyzyjnie cofnąć proces o zadaną liczbę ściegów, aby nawet w przypadku zerwania nici, nie ominąć ani jednego.

Skomplikowane wzory mogą być tworzone za pomocą komputera przy użyciu dołączonego w zestawie programu PDS i przesyłane do urządzenia dzięki komunikacji USB. Pattern obsługuje wiele formatów plików: NSP, VDTD, VDT, DXF i DST. Dla tej serii urządzeń domyślnym jest NSP. Wzory skomponowane z panelu LCD urządzenia da się zapisywać w pamięci USB i przenosić do innych maszyn, dzięki czemu projektowanie wzoru nie musi być powtarzane każdorazowo na innych maszynach.

Maszyna skonstruowana jest na solidnej metalowej podstawie, wyposażonej w kółka oraz duże blaty robocze o wzmocnionej konstrukcji. Blaty na czas transportu mogą być składane, co ułatwi przemieszczanie się i manewrowanie nawet w mniejszych pomieszczeniach. Po złożeniu wymiary to tylko 100 x 170 x 130 cm.

W zestawie z maszyną klient otrzymuje aluminiową ramę wysokiej jakości gotową do wpinania materiałów o wymiarach 70 cm x 70 cm.

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj szytego materiału średni, gruby, bardzo gruby i skóra
Pole pracy (w milimetrach) 1300 x 900 mm
Automatyczne obcinanie nici tak
Odrzutnik nitki nie
Oświetlenie pola pracy LED tak
Maks. długość ściegu 12,7 mm
Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min
System igieł 135X5
Skład kompletna

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki dotyczącej plików cookies.