Wydrukowano z www.zoje.pl

Porównaj produkty

Logowanie

Rejestracja

Maszyny do szycia

Dziurkarki bieliźniane mechaniczne i programowane

Dziurkarka elektroniczna bieliźniana, z klamrą do dziurek o długości do 120 mm - maszyna do szycia kompletna
Dziurkarka elektroniczna bieliźniana, z klamrą do dziurek o długości do 120 mm - maszyna do szycia kompletna

ZOJE ZJ5781DL-V3 SET

Dziurkarka elektroniczna bieliźniana, z klamrą do dziurek o długości do 120 mm - maszyna do szycia kompletna

Porównaj produkty

Opis:

Wielofunkcyjna, elektronicznie sterowana dziurkarka bieliźniana. W maszynie wykorzystano szybkie i precyzyjne silniki krokowe pracujące w osi x i y oraz zastosowano system napędu Direct Drive z mini silnikiem servo wbudowanym w główkę maszyny.

Automatyczne funkcje: podnoszenie stopki, obcinanie nici, przesuw materiału, płynna regulacja prędkości szycia, mechanizm noża tnącego (system multi-cut - dziurka dowolnej długości, bez konieczności zmiany noża).Maszyna wyposażona w mechanizm zabezpieczający przed przecięciem tkaniny w przypadku zerwania nitki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii smarowanie ograniczono do niezbędnego minimum (co zapobiega powstawaniu plam na szytych wyrobach). Oświetlenie pola pracy LED w standardzie. Przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich.

W maszynie zastosowano nowoczesny panel sterujący. Wybór spośród 30 wzorów dziurek (w tym 4 programy ryglowania). Możliwość własnego projektowania dziurek i zapisywania ich w panelu (do 99 programów).

Standardowo wyposażona w specjalną klamrę L (long) 120 x 6 mm do wyszywania bardzo długich dziurek (klamry: 29 x 5 mm i 40 x 6 mm dostępne osobno). Długość rozcięcia dziurki 6,4 - 117 mm (120 mm całość z obszyciem), podnoszenie stopki do 17 mm, maksymalna prędkość szycia 3.600 ściegów/min.

Maszyna do szycia kompletna na podstawie i stole PREMIUM renomowanej marki Kessler. Najwyższa jakość blatu z 30-warstwowej sklejki brzozowej gwarantuje długą żywotność i odporność na warunki pracy. Pokryty laminatem sktrukturalnym o zwiększonej wytrzymałości na uderzenia i ścieranie.

Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system 135x5 lub 135x5 SERV7, z odpowiednimi czubkami, zależnie od rodzaju szytego materiału.

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj dziurki bieliźniana
Rodzaj szytego materiału lekki, średni
Typ dziurkarki elektroniczna
Szerokość obszycia dziurki 2.5 - 5.0 mm
Długość obszycia dziurki 9.4 - 120.0 mm
Długość rozcięcia dziurki 6.4 - 117.0 mm
Oświetlenie pola pracy LED tak
Maksymalna prędkość szycia 3600 ściegów/min
System igieł 135X5
Skład

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki dotyczącej plików cookies.