Wydrukowano z www.zoje.pl

Porównaj produkty

Logowanie

Rejestracja

Maszyny do szycia

Stebnówki słupkowe 1-igłowe

Stebnówka słupkowa z transportem dolnym i górnym rolkowym oraz igłowym, z automatycznym obcinaniem nici i silnikiem AC Servo - maszyna kompletna

ZOJE ZJ9610-D-H-3-01 SET

Stebnówka słupkowa z transportem dolnym i górnym rolkowym oraz igłowym, z automatycznym obcinaniem nici i silnikiem AC Servo - maszyna kompletna

Porównaj produkty

Opis:

Stebnówka słupkowa 1-igłowa z transportem dolnym rolkowym, igłowym i aktywną stopką rolkową (rolka z lewej strony igły). Wyposażona w elektromagnetyczne obcinanie nici.

Do szycia bardzo grubych materiałów.

Maszyna z energooszczędnym silnikiem AC Servo z możliwością pozycjonowania igły (góra - dół). Silnik AC Servo zużywa do 70% mniej energii niż konwencjonalny silnik elektroniczny lub silnik sprzęgłowy. Gwarantuje cichą pracę i zminimalizowane wibracje.

Przeznaczona do szycia w miejscach trudno dostępnych w produkcji obuwia sportowego, obuwia ze skóry, galanterii skórzanej, itp. Standardowo wyposażona w energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Prędkość szycia 3.000 ściegów/min., maksymalna długość ściegu 4.5 mm, podnoszenie stopki za pomocą dźwigni ręcznej 7 mm lub podnośnika kolanowego 10 mm, wysokość słupka 17 cm, centralne smarowanie.

Maszyna do szycia kompletna na podstawie i stole PREMIUM renomowanej marki Kessler.

Do tej maszyny polecamy igły SCHMETZ system 135x5 lub 135x5 SERV7, z odpowiednimi czubkami, zależnie od rodzaju szytego.

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj szytego materiału
Rodzaj transportu igłowy, rolkowy
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne podnoszenie stopki
Automatyczne ryglowanie
Oświetlenie pola pracy LED tak
Maks. długość ściegu
Wysokość podnoszenia stopki
Maksymalna prędkość szycia
Silnik AC Servo wbudowany w główkę
System igieł
Wysokość słupka
Skład

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki dotyczącej plików cookies.